-15%

Lb Робот-робот собака на радіокеруванні Happy Cow Smart Dog (чорний)
4 366 ₴
3 700 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HC-777-338b
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-собака радіокерований HappyCow Smart Dog виготовлена з міцного глянсового пластику.
Собачка з пультом керування активно рухається, як жива. Радіокерований собака носиться як щеня завдяки вбудованим коліщаткам.
Любить грати та слухається маленького господаря — слухняно виконує всі команди з пульта: весело гавкає, жваво бігає, перевертається і встає, повертається навколо себе та лягає, робить випади вперед.
Радіокерована іграшка працює від вбудованого літій-полімерного акумулятора. Заряджання здійснюється за допомогою USB-дроту.
Це цуценя на радіокеруванні обов'язково стане улюбленою іграшкою та другом дитини.
Тепер можна купити собаку на радіокеруванні HappyCow з офіційною гарантією й в Україні.
Особливості:- Сучасні сервоприводи
- Робот реалістично рухається
- Виконує команди
- Стане справжнім другом дитини
- Тип: Робот на радіокеруванні
- Швидкість: 5 км/год
- Час роботи: 30 хв
- Час заряджання: 60 хв
- Радіус дії: 15 м
- Керування: Радіокерування 2,4 ГГц
- Потужність передавача: < 5 мВт
- Живлення: LiPol акумулятор
- Живлення пульта: Батарейки AA — 3 шт.
- Рекомендований вік: 8+
- Розміри моделі: 290х180х185 мм
- Вага моделі: 454 г
- Собака — 1 шт.
- Пульт керування — 1 шт.
- Зарядний пристрій USB — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Батарейки AA — 3 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Cow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 454 г |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2711971236937 |
| Вік | 5 років; 6 років; 7 років; 8 років; 9 років; 10 років |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. Сервісний центр: +38 (050) 291-81-99 |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Роботи |
| Тип призначення | Lb Робот-робот собака на радіокеруванні Happy Cow Smart Dog (чорний) |
| Тип управління | Радіоуправління |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴










