Характеристики:
- Матеріал: Вуглеволокно
- Розмір аркуша: 500х500 мм
- Товщина: 1 мм
- Маса: -- г
- Карбоновий лист — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLIKE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722747799921 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | Карбон |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Аркуш карбоновий Sunlike 500x500x1 мм (3K Twill Matte) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 835 ₴


