-15%

Lb Лист карбоновий Sunlike 500x500x10 мм (3K Twill Matte)
17 464 ₴
14 800 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB SUNL-B500X500X10-TM
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Матеріал: Вуглеволокно
- Розмір аркуша: 500х500 мм
- Товщина: 10 мм
- Маса: -- г
- Карбоновий лист — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLIKE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3850 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722536399844 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | Карбон |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Лист карбоновий Sunlike 500x500x10 мм (3K Twill Matte) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 800 ₴

