-15%

Lb-з'єднання променів складане Yifei для карбонових трубок (50 мм)
2 950 ₴
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB YF-FOLD-50MM
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Довжина 160 мм
- Внутрішній діаметр 50 мм
- З'єднання променів — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yifei |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60.5 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722125979525 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb-з'єднання променів складане Yifei для карбонових трубок (50 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴




