-15%

Lb Трубка карбонова Sunlike 40x34x1000 мм (3K Plain Matte)
4 071 ₴
3 450 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB SUNL-T40X34X1000-PM
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубку карбонову Sunlike 40x34x1000 мм (3K Plain Matte) можна купити в Україні.
Характеристики:- Матеріал: Вуглеволокно
- Довжина трубки: 1000 мм
- Зовнішній діаметр: 40 мм
- Внутрішній діаметр: 34 мм
- Маса: 526,4 г
- Карбонова трубка — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLIKE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 526.4 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722286921135 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | Карбон |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Трубка карбонова Sunlike 40x34x1000 мм (3K Plain Matte) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴


