
Lb Квадрокоптер WL Toys Q222K Spaceship з барометром і камерою Wi-Fi (чорний)
4 130 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB WL-Q222K-B
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Квадрокоптер радіокерований WL Toys Q222K Spaceship з барометром і камерою Wi-Fi (чорний)
WLtoys Q222K — це квадрокоптер середнього розміру для польотів як у приміщенні, так і на вулиці. У цій FPV-комплектації квадрокоптер здатний передавати відео на смартфон або планшет пілота, який можна закріпити на пульті. Завдяки барометру та 6-осьовій системі стабілізації коптер утримує напрямок польоту навіть у разі вітру.
Особливості:- Камера VGA (0,3 MP)
- Передавання відео на смартфон
- Дальність керування: 100-150 м
- Дальність відеопередавання: до 50 м
- Яскрава підсвітка
- Час польоту: 6-8 хвилин
- Заряджання від USB
- Тип: Дрон на радіокеруванні
- Діагональ: 245 мм
- Час роботи: 6-8 хвилин
- Радіус дії: 100-150 м
- Рекомендований вік: 14+
- Час заряджання: 60-90 хвилин
- Живлення: Акумулятор Li-pol 1S 730 мАг
- Живлення пульта: Батарейки АА — 6 шт.
- Знімний акумулятор: так
- Камера: FPV VGA (0,3 MП) 640х480
- FPV передавання відео: Wi-Fi 2,4 ГГц
- Кількість каналів: 4
- Керування: Радіокерування 2,4 ГГц
- Потужність передавача: 41,21 мВт
- Розміри моделі: 320х320х93 мм (з захистом)
- Вага моделі: 107 г
- Квадрокоптер — 1 шт.
- Пульт керування — 1 шт.
- Кріплення для смартфона — 1 шт.
- Камера — 1 шт.
- Захист пропелерів — 4 шт.
- Батарея — 1 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Запасні лопаті — 4 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Батарейки АА — 6 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WL Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2711492565240 |
| GPS-модуль | Без наявності |
| Автопілот | Без автопілота |
| Апаратура керування | 2.4 ГГц |
| Вага | 107 г |
| Вік | 14+ |
| Висота | 93 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. Сервісний центр: +38 (050) 291-81-99 |
| Довжина | 320 мм |
| Камера | З камерою |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Підвіс для камери | Без підвісу |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Готова модель |
| Тип двигуна | Електродвигун |
| Тип призначення | Lb Квадрокоптер WL Toys Q222K Spaceship з барометром і камерою Wi-Fi (чорний) |
| Функція FPV | З функцією |
| Функція повернення на точку зльоту | Без функції |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 130 ₴

