
Lb Квадрокоптер WL Toys Q222G Spaceship з барометром і FPV системою (червоний)
5 428 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB WL-Q222G-R
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
WLtoys Q222G — це квадрокоптер середнього розміру для польотів як у приміщенні, так і на вулиці. У цій FPV-комплектації квадрокоптер здатний передавати відео на монітор, утанований на пульті. Завдяки технології відеопередавання на частоті 5.8 ГГц дальність передавання відео становить 100-150 метрів.
Особливості:- Камера HD (2 MP)
- 5.8 ГГц FPV-відеопередавач
- Дальність керування та відеопередавання: 100-150 м
- Яскрава підсвітка
- Час польоту: 6-8 хвилин
- Тип: Дрон на радіокеруванні
- Діагональ: 245 мм
- Час роботи: 6-8 хвилин
- Радіус дії: 100-150 м
- Рекомендований вік: 14+
- Час заряджання: 60-90 хвилин
- Живлення: Акумулятор Li-pol 1S 730 мАг
- Живлення пульта: Батарейки АА — 6 шт.
- Знімний акумулятор: так
- Камера: FPV HD (2 MP)
- FPV-передавання відео: Аналогова 5,8 ГГц
- Керування: Радіокерування 2,4 ГГц
- Потужність передавача: <5 мВт
- Розміри моделі: 320х320х93 мм (з захистом)
- Вага моделі: 100 г
- Квадрокоптер — 1 шт.
- Пульт керування — 1 шт.
- FPV-монітор — 1 шт.
- Камера — 1 шт.
- Захист пропелерів — 4 шт.
- Акумулятор — 1 шт.
- Зарядний пристрій 220 В — 1 шт.
- Запасні лопаті — 4 шт.
- Карта пам'яті — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Батарейки АА — 6 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WL Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2711878378631 |
| GPS-модуль | Без наявності |
| Автопілот | Без автопілота |
| Апаратура керування | 2.4 ГГц |
| Вага | 100 г |
| Вік | 14+ |
| Висота | 93 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. Сервісний центр: +38 (050) 291-81-99 |
| Довжина | 320 мм |
| Камера | З камерою |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Підвіс для камери | Без підвісу |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Готова модель |
| Тип двигуна | Електродвигун |
| Тип призначення | Lb Квадрокоптер WL Toys Q222G Spaceship з барометром і FPV системою (червоний) |
| Функція FPV | З функцією |
| Функція повернення на точку зльоту | Без функції |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 428 ₴





