-15%

Lb Ватметр 150 А до 60 В 2-12S для радіокерованих моделей
684 ₴
580 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB RTS-WMETER-150A
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ватраметр 150 А до 60 В 2-12S для радіокерованих моделей
Основні приклади використання
Вимірювання реально споживаної потужності за тривалий час, в умовах, коли миттєва потужність може змінюватися залежно від характеру роботи пристрою або коливань зовнішньої напруги живлення.
Контроль напруги живлення під навантаженням
Контроль ємності та характеристик акумуляторів
Контроль споживаного струму та потужності, зокрема для запобігання надмірному навантаженню на акумулятори живлення.
- Висока точність
- Не вимагає додаткового живлення
- Вимірює напругу, струм, миттєву потужність, витрату енергії
- Дисплей із підсвіткою
- Готовий до паяння конекторів
- Вхідна напруга: 4,8-60 В
- Струм навантаження (тривалий): до 60 А
- Струм навантаження (піковий): до 150 А
- Підводні дроти: 12AWG
- Розміри: 83x43x25 мм
- Ватраметр — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Конектори для під'єднання до джерела та навантаження — 2 к-кту
- Висока точність
- Не потребує додаткового живлення
- Вимірює напругу, струм, моментальну потужність, витрату енергії
- Дисплей з підсвічуванням
- Готовий до паяння конекторів
- Вхідна напруга: 4,8-60 В
- Струм навантаження (тривалий): до 60 А
- Струм навантаження (піковий): до 150 А
- Підводячі проводи: 12AWG
- Розміри: 83x43x25 мм
- Ваметр — 1 шт.
- Інструкція - 1 шт
- Конектори для підключення до джерела та споживача - 2 к-кти

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ReadyToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 83 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 272248124635 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | пластик нетокс., метал, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Ватметр 150 А до 60 В 2-12S для радіокерованих моделей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴








