-15%

Lb Провод силиконовый Dinogy 16 AWG (красный), 1 метр
93 ₴
79 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB DSW-16AWG-R
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Провод силиконовый Dinogy 16 AWG (красный), 1 метр
Характеристики:- Сечение провода: 1,27 мм. кв.
- Внутреннее сопротивление: 24,4 Ом/км
- Внешний диаметр: 3 мм
- Толщина изоляции: 0,8 мм
- Диаметр проводника: 1,53 мм
- Максимальный ток: 35 А
- Температура окружающей среды: -60 - 200 °С
- Материал проводника: медь
- Материал изоляции: силикон
- Цвет: Красный
- Вес: 17 г/м
- Провод - 1 м
- Перетин дроту: 1,27 мм. кв.
- Внутрішній опір: 24,4 Ом/км
- Зовнішній діаметр: 3 мм
- Товщина ізоляції: 0,8 мм
- Діаметр провідника: 1,53 мм
- Максимальний струм: 35 А
- Температура навколишнього середовища: до 200 ° С
- Матеріал провідника: Мідь
- Матеріал ізоляції: Силікон
- Колір: Червоний
- Вага: 17 г/м
- Провід - 1 м

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722241728588 |
| Вага | 17 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 3 мм |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | метал, пластик нетокс |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Провід силіконовий Dinogy 16 AWG (червоний), 1 метр |
| Ширина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴

