-14%

Lb Провід силіконовий QJ 22 AWG (синій), 1 метр
22 ₴
19 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB AMS-QJSIL22BL
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дріт силіконовий QJ 22 AWG (синій), 1 метр
Комплектація- Дріт — 1 м

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722736673447 |
| Вага | 5.5 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 1.7 мм |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Провід силіконовий QJ 22 AWG (синій), 1 метр |
| Ширина | 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴


