-16%

Lb Провід силіконовий QJ 24 AWG (жовтий), 1 метр
19 ₴
16 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB AMS-QJSIL24Y
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дріт силіконовий QJ 24 AWG (жовтий), 1 метр
Комплектація- Дріт — 1 м

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722912199426 |
| Вага | 5 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 1.6 мм |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Провід силіконовий QJ 24 AWG (жовтий), 1 метр |
| Ширина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴


