-15%

Lb-ліхтар Readytosky LED 5V (зелений)
166 ₴
141 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB RTS-LED-GREEN
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Живлення: 12В
- Конектор: Dupont-2pin
- Розмір ліхтаря: 50х15х15 мм
- Вага ліхтаря: 4 г
- Ліхтар — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ReadyToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722354929575 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb-ліхтар Readytosky LED 5V (зелений) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴

