-15%

Lb Регулятор живлення для сервоприводів PowerBox Source
11 210 ₴
9 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB PBOX3420
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор живлення для сервоприводів PowerBox Source

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerBox |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 77 г |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722821349448 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, пластик нетокс |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Тип призначення | Lb Регулятор живлення для сервоприводів PowerBox Source |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴


