Характеристики:
- Висота: 21 мм
- Діаметр зовнішній: 17 мм
- Діаметр внутрішній: 7 мм
- Розрахункова демфована маса: 200 г
- Демпфери — 50 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ReadyToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722965276891 |
| Вага | 145 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 21 мм |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Довжина | 17 мм |
| Матеріал | Резина |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Демпфери для підвісу 50 шт (синій) |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴



