-15%

Lb Польотний контролер HOBBYWING XRotor F4 G3 для мультикоптерів
2 301 ₴
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HW31003001
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Польотний контролер HOBBYWING XRotor F4 G3 для мультикоптерів
Увага: польотний контролер не має вбудованого BEC на 5 В, ланцюга 5 В також ізольовані від USB-інтерфейса. Для запікання периферії, що потребує напруження 5 В, необхідний регулювальник 4-в-1 з виходом 5 В або окремий знижувальний стабілізатор (BEC).
Характеристики:- Основний контролер: STM32F405
- Призначення: Мультикоптери
- Прошивка: OMNIBUSF4SD
- Стабілізація: ISM20602 (6DOF 32KHz)
- Кількість PWM виходів: 4
- Інтерфейс периферії: UART; RCA; DigitalLED;
- Інтерфейс приймача: PPM; DSM2; DSMX; SBUS; SUMD; SUMH; XBUS; IBUS; JETIEXBUS; CRSF; SRXL;
- Протоколи: PWM; Oneshot125; Oneshot42; Multishot; Dshot150; Dshot300; Dshot600; DShot1200; Proshot1000;
- Кількість портів UART (загальна): 3
- OSD: Вбудований AT7456
- Вихід на регулятор 4-в-1: Є
- USB-порт: Є
- Вхідна напруга: 5 В
- Монтажне кріплення: 30,5х30,5 мм
- Розміри установних отворів: 3 мм
- Розміри: 36х36х7 мм
- Вага: 6 г
- Польотний контролер — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hobbywing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 г |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6938994400381 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | пластик нетокс., метал, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Польотний контролер HOBBYWING XRotor F4 G3 для мультикоптерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




