Доступний монітор для FPV польотів без синього екрана. Гарний варіант для старту в польотах від першої особи.
Монітор зображає повністю аналоговий сигнал, без жодних переходів у синій або чорний екран. У разі втрати або слабкого сигналу буде видно білий шум.
Особливості:- Без синього екрана, якщо немає сигналу
- Якісна картинка
- Стандартне штативне кріплення монітора
- Два відеовходи AV (тюльпан)
- Продовжує працювати навіть у разі зниження напруги до 6 В
- Розмір дисплея: 7"
- Роздільна здатність: 1024х600 точок
- Формат: 16:9
- Тип матриці: кольоровий TFT LCD
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Відеосигнал: PAL/NTSC
- Вхід відео: RCA
- Вхід живлення: T-Plug (Deans); DC 5/2,1
- Живлення: 9-24В
- Робоча температура: 0-60° С
- Розміри: 193x135x25 мм
- Вага: 252 г
- Дисплей — 1 шт.
- Пульт керування — 1 шт.
- Без синього екрана, якщо немає сигналу
- Якісна картинка
- Стандартне штативне кріплення монітора
- Два відеовходи AV (тюльпан)
- Продовжує працювати навіть у разі зниження напруги до 6 В
- Розмір дисплея: 7"
- Роздільна здатність: 1024х600 точок
- Формат: 16:9
- Тип матриці: кольоровий TFT LCD
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Відеосигнал: PAL/NTSC
- Вхід відео: RCA
- Вхід живлення: T-Plug (Deans); DC 5/2,1
- Живлення: 9-24В
- Робоча температура: 0-60° С
- Розміри: 193x135x25 мм
- Вага: 252 г
- Дисплей — 1 шт.
- Пульт керування — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ReadyToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722862236721 |
| Вага | 252 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 193 мм |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Дисплей FPV 7" Readytosky 1024x600 без приймача |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 301 ₴



