
Lb Сервопривод стандарт 78 г Power HD GTS-6 HV BL 60 кг/0.07 сек/8.4В IP67 i-BUS2
8 909 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HD-GTS-6
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики:
- Крутний момент (6,0 В): 48,0 кг·см
- Крутний момент (7,4 В): 56,0 кг·см
- Крутний момент (8,4 В): 60,0 кг·см
- Швидкість: 0,10 с (6,0 В) │ 0,08 с (7,4 В)
- Швидкість: 0,07 с (8,4 В)
- Робоча напруга: 6,0–8,4 В постійного струму
- Вага: 78 г (2,75 унції)
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип редуктора: сталь 7075+
- Максимальний струм: 7,5 А
- Робоча температура: -10°C–60°C
- Робоча частота: 1520 мкс / 50-1666 Гц
- Розміри: 40,0 x 20,0 x 38,3 мм
- Сумісний з ibus2
- Сервопривод — 1 шт.
- Набір гойдалок — 1 шт.
- Болти для кріплення — 1 к-кт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power HD |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38.3 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722764384827 |
| Вага | 78 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Сервопривод стандарт 78 г Power HD GTS-6 HV BL 60 кг/0.07 сек/8.4В IP67 i-BUS2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 909 ₴



