-15%

Lb Сервопривод мікро 4.4г Power HD 1440A 0,6 кг/0,12сек
366 ₴
310 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HD-1440A
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аналоговий сервопривід (сервомашинка, кермова машинка) Power HD HD-1440Aмікророзмір із зусиллям 0,6 кг — 0,8 кг. Швидкість 0,12 сек — 0,10 сек.
Використовується для моделей вертольотів і літаків.
- Типорозмір: Мікро
- Керування: Аналогове
- Живлення: 4,8-6,0 В
- Швидкість: 0,12-0,1 сек/60°
- Зусилля: 0,6-0,8 кг/см
- Матеріал редуктора: Пластик
- Вал: 20T
- Розміри: 20,2x8,5x20,2 мм
- Вага: 4,4 г
- Сервопривод HD-1440A — 1 шт.
- Набір гойдалок — 1 шт.
- Болти для кріплення — 1 к-кт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power HD |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20.2 мм |
| Довжина | 20.2 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6953524540061 |
| Вага | 4.4 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Сервопривод мікро 4.4г Power HD 1440A 0,6 кг/0,12сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴


