-15%

Lb Розтруб для турбін JetCat D100 мм (для P200, P220, P300)
3 422 ₴
2 900 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB JC-61126-0020
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розтруб для турбін JetCat D100 мм (для P200, P220, P300)
Характеристики:- Великий діаметр: 14 см
- Малий діаметр: 10 см
- Висота: 7,5 см
- Вага: 59,2 г

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JetCat |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722423229414 |
| Вага | 59.2 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 75 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Тип призначення | Lb Розтруб для турбін JetCat D100 мм (для P200, P220, P300) |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴

