-15%

Lb Адаптер пропелера Haoye 01209 вал 4.0 мм гвинт 6.35 мм (гужон, синій)
266 ₴
225 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HY002-01209
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер пропелера Haoye 01209 вал 4.0 мм гвинт 6.35 мм (гужон, синій)
Комплектація- Адаптер пропелера в зборі — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.6 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722297455186 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Адаптер пропелера Haoye 01209 вал 4.0 мм гвинт 6.35 мм (гужон, синій) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴


