-15%

Lb Адаптер пропелера Haoye 01204 вал 4.0 мм гвинт 6.35 мм (цанга, синій)
201 ₴
170 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HY002-01204
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер пропелера Haoye 01204 вал 4.0 мм гвинт 6.35 мм (цанга, синій)
Характеристики:- Діаметр кока: 18,5 мм
- Висота кока: 24 мм
- Діаметр вала для лопаті: 6,35 мм
- Адаптер пропелера в зборі — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15.6 г |
| Висота | 18.5 мм |
| Довжина | 40.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722111782160 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Адаптер пропелера Haoye 01204 вал 4.0 мм гвинт 6.35 мм (цанга, синій) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴


