-15%

Lb Адаптер пропелера Haoye 01205 вал 5.0 мм гвинт 8.0 мм (цанга, синій)
283 ₴
240 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HY002-01205
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер пропелера Haoye 01205 вал 5.0 мм гвинт 8.0 мм (цанга, синій)
Особливості:- Гайка та кок не поєднані
- Тип адаптера: Звичайний
- Діаметр вала: 4,7 мм
- Тип кріплення пропелера: Нарізне
- Прижим пропеллера: Шайба
- Максимальна товщина маточини: 10 мм
- Кріплення до двигуна: Цанга 3 мм
- Адаптер пропелера в зборі — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 29.1 г |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 47.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722718246324 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Адаптер пропелера Haoye 01205 вал 5.0 мм гвинт 8.0 мм (цанга, синій) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


