-15%

Lb Кок алюмінієвий Haoye 00111 102 мм 4" для 2-лопатевих гвинтів
1 628 ₴
1 380 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HY002-00111
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кік алюмінієвий Haoye 00111 102 мм 4" для 2-лопатевих гвинтів
Особливості:- Мала вага
- Високоточна CNC обробка
- Збалансований дизайн
- Діаметр кока: 102 мм
- Розміри вставкової втулки: 8,5/10 мм
- Різь вала двигуна: М10
- Довжина хорди вікна лопаті пропелера: 35 мм
- Мінімальна необхідна довжина валу двигуна: 45 мм
- Кок — 1 шт.
- Опорна шайба — 1 шт.
- Проставна втулка — 1 шт.
- Гайка на вал двигуна — 1 шт.
- Гвинт притиску кока — 1 шт.
- Шестигранник 3 мм — 1 шт.
- Двигун або проп-адаптер із валом М10 — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722251372276 |
| Вага | 158 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 99 мм |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Довжина | 102 мм |
| Матеріал | Алюміній, метал |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Кок алюмінієвий Haoye 00111 102 мм 4" для 2-лопатевих гвинтів |
| Ширина | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴

