-15%

Lb Кок алюмінієвий Haoye 00108 82 мм 3.25" для 2-лопатевих гвинтів
1 274 ₴
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HY002-00108
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кік алюмінієвий Haoye 00108 82 мм 3.25" для 2-лопатевих гвинтів
Особливості:- Мала вага
- Високоточна CNC обробка
- Збалансований дизайн
- Діаметр кока: 82 мм
- Розміри вставкової втулки: 8/10 мм
- Різь вала двигуна: М8
- Довжина хорди вікна лопаті пропелера: 30 мм
- Мінімальна необхідна довжина вала двигуна: 48 мм
- Кок — 1 шт.
- Опорна шайба — 1 шт.
- Проставна втулка — 1 шт.
- Гайка на вал двигуна — 1 шт.
- Гвинт притиску кока — 1 шт.
- Шестигранник 3 мм — 1 шт.
- Двигун або проп-адаптер із валом М8 — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 102.6 г |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722311445476 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | Алюміній, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Кок алюмінієвий Haoye 00108 82 мм 3.25" для 2-лопатевих гвинтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴

