-15%

Lb Кок алюмінієвий Haoye 00107 76 мм 3" для 2-лопатевих гвинтів
1 097 ₴
930 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HY002-00107
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кік алюмінієвий Haoye 00107 76 мм 3" для 2-лопатевих гвинтів
Особливості:- Мала вага
- Високоточна CNC обробка
- Збалансований дизайн
- Діаметр кока: 76 мм
- Розміри вставкової втулки: 8/10 мм
- Різь вала двигуна: М8
- Довжина хорди вікна лопаті пропелера: 28 мм
- Мінімальна необхідна довжина вала двигуна: 36 мм
- Кок — 1 шт.
- Опорна шайба — 1 шт.
- Проставна втулка — 1 шт.
- Гайка на вал двигуна — 1 шт.
- Гвинт притиску кока — 1 шт.
- Шестигранник 3 мм — 1 шт.
- Двигун або проп-адаптер із валом М8 — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722655279782 |
| Вага | 95 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 79 мм |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Довжина | 76 мм |
| Матеріал | Алюміній, метал |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Кок алюмінієвий Haoye 00107 76 мм 3" для 2-лопатевих гвинтів |
| Ширина | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴

