-15%

Lb Пропелер 8" APC 8x10 для р/к літаків (1 шт CCW)
183 ₴
155 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB APC-LP08010
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація
- Пропелер — 1 шт.
- Комплект вкладок — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.022 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722878432292 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Матеріал | пластик нетокс |
| Країна-виробник | США |
| Тип призначення | Lb Пропелер 8" APC 8x10 для р/к літаків (1 шт CCW) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴

