-15%

Lb Пропелер дерев'яний SAIL 1x8 CCW
755 ₴
640 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB SAIL-Y-A19X8CCW
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропелер дерев'яний SAIL 19x8 CCW
Комплектація- Пропелер — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAIL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 83 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722537361314 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | Дерево |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Пропелер дерев'яний SAIL 1x8 CCW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴



