Пропелер дерев'яний SAIL 28x18 CCW
Комплектація- Пропелер — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAIL |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722725532366 |
| Вага | 230 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 720 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Пропелер дерев'яний SAIL 28x18 CCW |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 251 ₴



