-15%

Lb Пропелери GemFan Flash 7040-3 POPO полікарбонат 2CW+2CCW (чорний)
145 ₴
123 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB GFN-PMPC7040-3B
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропелери GemFan Flash 7040-3 POPO полікарбонат 2CW+2CCW (чорний)
Характеристики:- Діаметр пропелера: 7 дюймів
- Крок: 4 дюйми
- Кількість лопатей: 3
- Матеріал: Полікарбонат
- Колір: чорний
- Діаметр маточини: 5 мм
- Товщина стопи: 7,5 мм
- Вал: 5 мм
- Перехідні кільця: Немає
- Вага: 7,9 г
- Пропеллер CCW - 2 шт
- Пропеллер CW - 2 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GemFan |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.9 г |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722589494442 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | пластик нетокс |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Пропелери GemFan Flash 7040-3 POPO полікарбонат 2CW+2CCW (чорний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴

