Безколекторний регулятор ходу Hobbywing XRotor 40A без BEC (OPTO) для мультикоптерів. Живлення 2S-6S Li-Pol (7.4V-22.2V).
Основне застосування: мультикоптери з діагоналлю понад 550 мм.
- Номінальний струм: 40 A
- Піковий струм: 60 А, до 10 секунд
- BEC: немає
- Частота: 621 Гц
- Живлення: 2-6S Li-Pol
- Розмір: 68*25*8,7 мм
- Вага: 26 г
- Регулятор - 1 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hobbywing |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6938994414029 |
| Вага | 26 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 8.7 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 68 мм |
| Матеріал | метал, пластик нетокс |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Регулятор ходу HOBBYWING XRotor 40A OPTO 2-6S для мультикоптерів |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381 ₴



