-15%

Lb Підшипники T-Motor для F40II/F40PRO/F60/F60PRO/F80 2 шт.
472 ₴
400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB TM-BE028
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипники T-Motor для F40II/F40PRO/F60/F60PRO/F80 2 шт.
Характеристики:- Зовнішній діаметр: 9,0 мм
- Внутрішній діаметр: 4,0 мм
- Товщина: 4,0 мм
- Підшипники — 2 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722976652622 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Підшипники T-Motor для F40II/F40PRO/F60/F60PRO/F80 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

