-15%

Lb Мотор BrotherHobby Avenger 2806.5 1300KV для квадрокоптера
944 ₴
800 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB BH-A2865-1300
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація
- Двигун — 1 шт.
- Гвинти M3x10 — 4 шт.
- Гайка з гумовим стопором — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BrotherHobby |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 49 г |
| Висота | 33.2 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722242519628 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, гума, пластик нетокс. |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Мотор BrotherHobby Avenger 2806.5 1300KV для квадрокоптера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴









