-15%

Lb Мотор T-Motor CINE66 2812 KV925 для мультикоптерів
3 363 ₴
2 850 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB TM-CINE66-925
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотор T-Motor CINE66 2812 KV925 для мультикоптерів

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 78 г |
| Висота | 39.95 мм |
| Довжина | 34.4 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 34.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722711746913 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, гума, пластик нетокс. |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Мотор T-Motor CINE66 2812 KV925 для мультикоптерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴





