-15%

Lb Мотор T-Motor AT4125 KV250 12S 2200W 50A для літаків
7 611 ₴
6 450 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB TM-AT4125-250
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Вага (включно з кабельом): 350 г
- Розміри двигуна: 74х50х50 мм
- Внутрішній опір: 68 мОм
- Висновок: Емальований дріт 100 мм
- Конфігурація: 12N14P
- Діаметр вала IN: 6 мм
- Діаметр вала IN OUT: 6 мм
- Номінальна напруга (Lipo): 12S
- Струм холостого ходу (10 В): 1,0 А
- Піковий струм (180 с): 50 А
- Макс. потужність (180 с): 2200 Вт
- Двигун — 1 шт.
- Пакет аксесуарів — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722913643539 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, гума, пластик нетокс. |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Мотор T-Motor AT4125 KV250 12S 2200W 50A для літаків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 450 ₴







