-15%

Lb Антена 4.9GHz Maple патч 21dB SMA
3 363 ₴
2 850 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація
- Антена — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maple Wireless |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Вага | 162 г |
| Країна-виробник | Китай |
| Вік | Не для дітей |
| Ширина | 168 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Висота | 15 мм |
| Тип призначення | Lb Антена 4.9GHz Maple патч 21dB SMA |
| EAN | 2722598766769 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴

