-15%

Lb Антена FrSky диполь для приймачів R9 Mini, MM IPEX4 (868 МГц EU)
336 ₴
285 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB FR-01100177
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антена FrSky диполь для приймачів R9 Mini, MM IPEX4 (868 МГц EU)
Характеристики:- Тип: Диполь
- Діапазони частот: 860 - 868 МГц
- Роз'єм: IPEX4
- Довжина кабелю: 115 мм
- Коефіцієнт посилення: 2.7 dBi
- Хвильовий опір: 50 Ом
- Поляризація: Лінійна (вертикальна)
- КСВ: 1.13
- Розмір: 144x135.5x10 мм
- Вага: 2,9 г
- Антена — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrSky |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722299569331 |
| Вага | 2.9 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 10 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 144 мм |
| Матеріал | пластик нетокс., метал, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Антена FrSky диполь для приймачів R9 Mini, MM IPEX4 (868 МГц EU) |
| Ширина | 135.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴

