
Lb Репітер Skyzone CRSF
3 953 ₴
3 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB SZ-CRSF-REP
Ретранслятор Skyzone CRSF Repeater — це універсальне рішення для безперебійного передавання сигналу з пульта дистанційного керування. Цей компактний пристрій забезпечує автоматичне визначення вхідних протоколів (SBUS або CRSF). Створений для задоволення різноманітних потреб, цей повторювач CRSF може похвалитися широким діапазоном вхідної напруги 2~6S LiPo, що дає змогу використовувати різні елементи живлення. Сумісний із поширеними TX-модулями, як-от Crossfire та ELRS у форматі JR модуля. Виведення телеметрії через SmartPort або CRSF RX, що дає змогу отримувати оновлення мікропрограми для розширених функційних можливостей.
Має зручний зовнішній вхід для приєднання приймача через роз'єм Dupont 2.54, а також опцію внутрішнього входу, коли можна прип'ятити приймач усередині корпусу (заповітно знявши кришку). Зверніть увагу, що обидва порти не можуть використовуватися одночасно!
Характеристики:- Вхідна напруга: 2~6S Lipo
- Підтримка TX-модулем: Crossfire TX або ELRS TX
- Вхідний сигнал: SBUS/CRSF TX
- Телеметричний вихід: SmartPort/CRSF RX (тепер радіо підтримує INAV/Ardupilot Yappu Script і підтримання оновлення прошивки)
- Габарити корпусу: 110х54,9х41,0 мм
- Вага корпусу: 91 г
- Ретранслятор Skyzone CRSF Repeater - 1шт
- Кабель для під'єднання приймача Dupont 2.54 — 1 шт.
- Установлювальні гвинти — 4 шт.
- Липучка-ремінець — 1 шт.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skyzone |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 210 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722855238268 |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 70 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 167 мм |
| Матеріал | пінопласт, пластик нетокс, метал |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Репітер Skyzone CRSF |
| Ширина | 79 мм |
- Ціна: 3 350 ₴








