-15%

Lb Приймач FrSky RX6R
2 773 ₴
2 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB FR-03021816
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RX6R — це компактний приймач з усіма функціями X6R, він має 6 виходів PWM з надзвичайно високою точністю й малою затримкою. Затримка виведення PWM — 9 мс. Це менше, ніж у X6R у високошвидкісному режимі. RX6R також має функцію Redundancy, це означає, що ви можете додати ще один приймач як резервний на випадок, якщо перший вийде з ладу. І останнє, але не менш важливе: RX6R і вся лінійка RX мають збільшення дальності на 40%, порівнюючи з попередніми приймачами серії X.
Особливості:- Повнодуплексна телеметрія Smart Port
- Аналоговий вхід телеметрії
- Підтримка FailSafe
- Виведення 24 каналів за допомогою шини S.BUS (ACCESS)
- RSSI ШІМ вихід на платі
- Заявлений радіус дії понад 2 км
- Вихідна потужність: до 100 мВт
- Країна бренда: Китай
- Країна виробництва: Китай
- Торгова марка: FrSky
- Тип: Приймач
- Цифрові виходи: S.BUS
- Кількість PWM каналів: 6 шт
- Телеметрія: Є
- Порт телеметрії: S.Port
- Режим FailSafe: Є
- Протоколи: ACCST; ACCESS
- Вологозахист: Немає
- Напруга живлення: 3,5-10 вольтів
- Струм споживання: 100 мА
- Розміри: 21.1×17×7.3 мм
- Вага: 2,5 г
- Приймач — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrSky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 г |
| Висота | 7.3 мм |
| Довжина | 21.1 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722633776685 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, пластик нетокс |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Приймач FrSky RX6R |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴


