-15%

Lb Зарядний пристрій дуо SkyRC PC1500 25A/1500W з/БЖ для Li-Pol 12S/14S акумуляторів (SK-100173)
28 379 ₴
24 050 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB SK-100173
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій дуо SkyRC PC1500 25A/1500W з/БЖ для Li-Pol 12S/14S акумуляторів (SK-100173)
Особливості:- Два зарядні порти
- Підтримка заряджання надпотужних 12-14S акумуляторів
- До 25 А на канал
- Тип: Зарядний пристрій для Li-XX
- Потужність заряду: 1500 Вт
- Потужність розряду: 60 Вт
- Кількість каналів: 2
- Потужність заряду на канал: 750 Вт
- Потужність розряду на канал: 60 Вт
- Вбудований БЖ: Так, 1500 Вт
- Ток заряда: 0,1 - 25 А
- Підтримка LiPo/LiFe/Lilon: 44,4 - 51,8 В
- Підтримка LiHV: Є
- Вхідна напруга: AC 100-240 В
- Дисплей: Так, графічний
- Охолодження: Активне
- Розміри: 294x135,5x212 мм
- Вага: 4,2 кг
- Живлення: Від мережі
- Тип силового роз'єму батареї: AS150
- Зарядний пристрій 220 В — 1 шт.
- Кабель живлення — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Кабель сумісний із заряджуваним акумулятором — 2 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyRC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 212 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 135.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6930460006653 |
| Вага | 4200 г |
| Вид | Зарядні пристрої |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць |
| Дитячий вік | 14 років |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Призначення | Універсальні |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип призначення | Lb Зарядний пристрій дуо SkyRC PC1500 25A/1500W з/БЖ для Li-Pol 12S/14S акумуляторів (SK-100173) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 050 ₴

