-15%

Lb Стяжки 3 шт. на липучці Foxeer 300x20 мм для акумуляторів
566 ₴
480 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB FOX-PA1489
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Довжина стяжки: 300 мм
- Ширина стяжки: 20 мм
- Стяжка — 3 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxeer |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722389631573 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | пластик нетокс |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Стяжки 3 шт. на липучці Foxeer 300x20 мм для акумуляторів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴


