-15%

Lb Акумулятор Li-Ion 18350 Keeppower 1200 мА·год 10 А
366 ₴
310 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB KPP-IMR18350-1200
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Li-Ion 18350 Keeppower 1200 мА·год 10 А
Характеристики:- Виробник: Keeppower
- Виробник елемента: DLG, Made in China
- Місткість номінальна: 1200mah
- Ємність мінімальна: 1100mah
- Захист від перезарядження, надмірного розряду, короткого замикання
- Виступний контакт "плюс" (Button top)
- Напруга номінальна: 3,7 В
- Напруга повного заряду: 4,2 В
- Напруга повного розряду: 2 В
- Струм розряду (постійний): 10А
- Струм розряду (імпульсний): 15А
- Струм заряду (максимальний): 1,1А
- Довжина — 38,5 мм
- Діаметр — 18,4 мм
- Акумулятор — 1 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keeppower |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38.5 мм |
| Довжина | 18.4 мм |
| Ширина | 18.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722153374262 |
| Вага | 26.5 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Матеріал | Li-ion |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Акумулятор Li-Ion 18350 Keeppower 1200 мА·год 10 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴



