-15%

Lb Акумулятор Li-Ion 18650 Keeppower 3200 мАг 8 А MicroUSB (з захистом) 2 шт.
1 168 ₴
990 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB KPP-USB18650-3200P-X2
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Li-Ion 18650 Keeppower 3200 мА·год 8 А MicroUSB (з захистом) 2 шт.
Характеристики:- Виробник: Keeppower
- Тип: Li-ion
- Ємність: 3100 мА·год
- Напруга: 3,7 В
- Конфігурація: 1S1P
- Багатопелюстковий: Немає
- Струмовіддача: 2,5 C (8 А тривалий, 12 А імпульсно)
- Ток заряда: 0,35 C
- Корпус: Жовтий (18650)
- Додаткові опції: Вбудований зарядний пристрій MicroUSB
- Конектор: Немає
- Акумулятор — 2 шт (у кейсі)
- Кабель USB-MicroUSB — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keeppower |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 18650 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722377911311 |
| Вага | 49 г |
| Вид | Літій-іонні |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 70 мм |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Довжина | 18.7 мм |
| Ємність | 3.1 |
| Матеріал | Li-ion |
| Номінальна напруга, В | 3.7 |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Акумулятори |
| Тип призначення | Lb Акумулятор Li-Ion 18650 Keeppower 3200 мАг 8 А MicroUSB (з захистом) 2 шт. |
| Ширина | 18.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴







