-15%

Lb Акумуляторна збірка 6S4P Energy Life 16800 мА·год Molicel 21700-P42A Li-Ion 10AWG без конектора (001)
8 437 ₴
7 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Оригінальні акумуляторні елементи Malicel P42A
- Нові свіжі акумуляторні елементи
- Добір у батареї елементів з однаковим внутрішнім опором
- Надійні силіконові дроти й оригінальні конектори АМАSS
- Контроль якості: робота під навантаженням, контроль температури, міцність зварювання та паяння батареї
- Стабільна якість акумуляторних складок Energy Life
- Спеціалізація виробництва на батареях для дронів
- Офіційне серійне виробництво з документами
- Зроблено в Україні
- Ємність: 16800 мА·год
- Токоотдача: 11 C
- Напруга: 21,6 В
- Конфігурація батареї: 6S4P
- Хімія: Li-Ion, INR (літій-марганець-нікель)
- Елементи живлення: Molicel INR21700-P42A
- Конектор: --
- Балансир: XH-F
- Дріт силіконовий: 10AWG
- Довжина силового дроту: --
- Довжина балансира: 15 см
- Стрічка для зварювання батареї: Нікельована, 0.20x10 3 шари
- Кількість акумуляторних елементів: 24
- Геометрія батареї: вертикальне складання
- Струм заряду: 1 C
- Акумуляторна батарея — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energy Life |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1682 г |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722554574995 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Матеріал | Li-ion |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип призначення | Lb Акумуляторна збірка 6S4P Energy Life 16800 мА·год Molicel 21700-P42A Li-Ion 10AWG без конектора (001) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 150 ₴





