-15%

Lb Аккумулятор спарка 5S1P для дронов DJI Mavic 3 Energy Life 5000 мАч Samsung 21700-50S Li-Ion 12AWG XT60-F (001)
1 628 ₴
1 380 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB ENL-5S1P-21700-50S-001
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Оригінальні акумуляторні елементи
- Нові свіжі акумуляторні елементи
- Добір у батареї елементів з однаковим внутрішнім опором
- Надійні силіконові дроти й оригінальні конектори АМАSS
- Контроль якості: робота під навантаженням, контроль температури, міцність зварювання та паяння батареї
- Стабільна якість акумуляторних складок Energy Life
- Спеціалізація виробництва на батареях для дронів
- Офіційне серійне виробництво з документами
- Зроблено в Україні
- Ємність: 5000 мА·год
- Токоотдача: 45A
- Напруга: 18 В
- Конфігурація батареї: 5S1P
- Хімія: Li-Ion
- Елементи живлення: Samsung 21700-50S
- Конектор: XT60
- Балансир: XH-F
- Дріт силіконовий: 12AWG
- Довжина силового проводу: 10 см
- Довжина балансира: 10 см
- Стрічка для зварювання батареї: Нікельована, 0.20x10, 2 шари
- Кількість акумуляторних елементів: 5
- Геометрія батареї: вертикальне складання
- Ток заряда: 1C
- Акумуляторна батарея — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energy Life |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 421 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722627492348 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Матеріал | Li-ion |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип призначення | Lb Аккумулятор спарка 5S1P для дронов DJI Mavic 3 Energy Life 5000 мАч Samsung 21700-50S Li-Ion 12AWG XT60-F (001) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴


