-15%

Lb Акумулятор для квадрокоптера Dinogy PLATINUM G2.0 Li-Pol 1850 мА·год 14.8 В 90,5x34x34,5 мм XT60 130C
2 655 ₴
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB DLC-4S1850XTPV2-XT
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова серія спортивних акумуляторів із надвисокою струмовіддачею Platinum v2.0 130C. Dinogy Platinum v2.0 130C — оновлена у 2021 році лінійка літій-полімерних батарей 130С у модифікації з катодом із графену. Це дає високу струменясту здатність віддавати свій заряд за короткий час, витримуючи стабільний високий розрядний струм, дає змогу домогтися максимального прискорення, так важливого у спорті.
На сьогодні це одна з найефективніших лінійок акумуляторів у світі для дрон-рейсингу та інших видів спорту радіокерованих моделей. Platinum v2.0 130C — спортивні акумулятори для квадрокоптерів для дрон-рейсингу та інших видів спорту радіокерованих моделей тепер можна купити в Україні.
Особливості:- Надвисока струмовіддача 130C
- Модифікація з катодом із графену
- Найкращий вибір для дрон-рейсингу у 2021
- Швидкий заряд 5C
- Тип: Акумулятор: Li-Pol
- Напруга: 14,8 В
- Ємність: 1850 мА·год
- Токоотдача: 130 C
- Корпус: М'який
- Конектор: XT60
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 90,5x34x34,5 мм
- Вага: 215 г
- Акумулятор — 1 шт.
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 215 г |
| Висота | 34.5 мм |
| Довжина | 90.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722874946427 |
| Вага в пакованні | 0,245 кг |
| Вік | Не для дітей |
| Висота в пакованні (см) | 5.5 |
| Габарити паковання | 13,5x5,7x5,5 см |
| Гарантія | Не поширюється |
| Глибина в пакованні (см) | 5.7 |
| Дитячий вік | Не для дітей |
| Ємність | 1850 |
| Матеріал | Li-Pol |
| Напруга | 14.8 В (4S) |
| Номінальна струмовіддача | 130C |
| Пікова струмовіддача | 260 C |
| Роз'єм | JST-XH |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип корпусу | М'який |
| Тип призначення | Lb Акумулятор для квадрокоптера Dinogy PLATINUM G2.0 Li-Pol 1850 мА·год 14.8 В 90,5x34x34,5 мм XT60 130C |
| Ширина в пакованні (см) | 13.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴


