-15%

Lb Аккумулятор для радиоуправляемой модели Giant Power (Dinogy) Li-Pol 1000 мАч 3.7 В 65x34x8 мм JST 35C
496 ₴
420 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB DLC-1S1000E-JST
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор для радиоуправляемой модели Giant Power (Dinogy) Li-Pol 1000 мАч 3.7 В 65x34x8 мм JST
Характеристики:- Тип: Аккумулятор Li-Pol
- Емкость: 1000 мАч
- Напряжение: 3,7 В
- Токоотдача: 35 C
- Корпус: Мягкий
- Коннектор: JST
- Размеры: 65x34x8 мм
- Вес: 28 г
- Аккумулятор - 1 шт
- Чехол для хранения Li-Pol аккумуляторов - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 1000 мАг
- Струмовіддача: 35 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: Немає
- Розміри: 65x34x8 мм
- Вага: 28 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2711349676693 |
| Вага в пакованні | 0,05 кг |
| Вік | Не для дітей |
| Висота в пакованні (см) | 3,7 |
| Габарити паковання | 10,2х5,2х3,7 см |
| Гарантія | Не поширюється |
| Глибина в пакованні (см) | 5,2 |
| Дитячий вік | Не для дітей |
| Ємність | 1000 |
| Матеріал | Li-Pol |
| Напруга | 3.7 В (1S) |
| Номінальна струмовіддача | 35C |
| Пікова струмовіддача | 70C |
| Роз'єм | JST |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип корпусу | М'який |
| Тип призначення | Lb Акумулятор для радіокерованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 1000 мА·год 3.7 В 65x34x8 мм JST 35C |
| Ширина в пакованні (см) | 10,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴

