-15%

Lb Аккумулятор для радиоуправляемой модели Giant Power (Dinogy) Li-Pol 150 мАч 3.7 В 24x17x7,8 мм с защитой без коннектора 15C
236 ₴
200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB DLC-1S150APCM
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор для радиоуправляемой модели Giant Power (Dinogy) Li-Pol 150 мАч 3.7 В 24x17x7,8 мм с платой защиты без коннектора
Характеристики:- Тип: Аккумулятор Li-Pol
- Емкость: 150 мАч
- Напряжение: 3,7 В
- Токоотдача: 15 C
- Корпус: Мягкий
- Коннектор: нет
- Размеры: 24x17x7,8 мм
- Вес: 3 г
- Аккумулятор - 1 шт
- Чехол для хранения Li-Pol аккумуляторов - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 150 мАг
- Струмовіддача: 15 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Немає
- Балансувальний роз'єм: Немає
- Розміри: 24x17x7,8 мм
- Вага: 3 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.8 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2711122226268 |
| Вага | 3 г |
| Вага в пакованні | 0,006 кг |
| Вік | Не для дітей |
| Висота в пакованні (см) | 1 |
| Габарити паковання | 7х7х1 см |
| Гарантія | Не поширюється |
| Глибина в пакованні (см) | 7 |
| Дитячий вік | Не для дітей |
| Ємність | 150 |
| Матеріал | Li-Pol |
| Напруга | 3.7 В (1S) |
| Номінальна струмовіддача | 15C |
| Пікова струмовіддача | 30C |
| Роз'єм | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип корпусу | М'який |
| Тип призначення | Lb Акумулятор для радіокерованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 150 мА·год 3.7 В 24x17x7,8 мм із захистом без конектора 15C |
| Ширина в пакованні (см) | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

