-15%

Lb Акумулятор Li-Ion 21700 EVE INR21700-40PL 4000 мА·год 70 А
313 ₴
265 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB EVE-INR21700-40PL
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Ємність: 4000 мА·год
- Максимальний струм розряду: 70А
- Не розряджайте глибше 2,5 В.
- Плюсовий полюс: плоска вершина
- Хімія: Літій-іонний
- Схема захисту: Без
- Діаметр: 21,15 мм
- Висота: 70,15 мм
- Вага: 68 г
- Акумулятор — 1 шт.
- Тримач — 1 шт.
- Апарат контактного точкового зварювання (за умови самостійного складання батареї) — 1 шт.
- Стрічка контактного зварювання — 1 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EVE |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70.15 мм |
| Довжина | 21.15 мм |
| Ширина | 21.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722919149233 |
| Вага | 68 г |
| Вид | Літій-іонні |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Ємність | 4000 мАч |
| Матеріал | Li-ion |
| Номінальна напруга, В | 3.65 |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Акумулятори |
| Тип призначення | Lb Акумулятор Li-Ion 21700 EVE INR21700-40PL 4000 мА·год 70 А |
| Типорозмір | 21700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴

