
Lb Гірлянда сітка світлодіодна 382902 тепле світло від мережі 220 V для дому та вулиці 3*3 м 320 led
573 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 6 13818-88476
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Динамічний |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Колірна гамма | Жовтий, Помаранчевий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 320 шт. |
| Довжина шнура живлення | 0.61 м |
| Упаковка | Пакет |
| Термін служби | 10000 годин |
| Вага | 400 г |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Кімнатна гірлянда, Вулична гірлянда, Штора вулична, Сітка кімнатна, Штора кімнатна, Сітка вулична |
| Управління | На корпусі |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Інтервал різання | 20 см |
| Колірна температура | 2700К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Lb Гірлянда сітка світлодіодна 382902 тепле світло від мережі 220 V для дому та вулиці 3*3 м 320 led |
| Режими світіння | , 1. - Комбінований, 2. - Хвилями, 3. - Бігаючі вогні, 4. - Плавне загоряння/згасання, 5. - Послідовні бігаючі вогні, 6. - Повільне згасання, 7. - Мерехтіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴





