
Lb Чайник для заварювання кави Choxila 11625 600 мл із довгим носиком і кришкою неіржавка сталь Dark Blue
1 098 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 6 13024-86876
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Choxila |
| Висота | 122 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Об`єм | 600 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Тип призначення | Lb Чайник для заварювання кави Choxila 11625 600 мл із довгим носиком і кришкою неіржавка сталь Dark Blue |
| Колір | Темно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴







